Titles you rated
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 4.0
Isekai QuartetRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Symphogear XVRated ★ 5.0- Symphogear AXZRated ★ 5.0
- Symphogear GXRated ★ 5.0
- Symphogear GRated ★ 5.0
- Superb Song of the Valkyries: SymphogearRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0