Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TronRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0