Movies
Ratings
248
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.5