Movies
Ratings
221
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
LavaRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0