Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 0.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Incomplete LifeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5