Series
Ratings
26
Masters of the AirRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0