Titles you rated
NotoriousRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The Final CurseRated ★ 2.0
Dark WaterRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0