Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
GhastlyRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 2.5
Project MakeoverRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Big MatchRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5