Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5