Movies
Ratings
187
The First Slam DunkRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.5