Movies
Ratings
1113
Lifting King KongRated ★ 2.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
NextRated ★ 2.0
AssassinsRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 2.0
The TerroristRated ★ 4.0
ExtraRated ★ 2.0
Memphis BelleRated ★ 3.0
The PeacemakerRated ★ 2.5
Broken ArrowRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Hot Shots!Rated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 2.0
Malcolm XRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 2.0- The SpyRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0