Titles you rated
EpicRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 1.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.0
The Monkey KingRated ★ 0.5
GantzRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0