Titles you rated
HarbinRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Killing GroundRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Senior ClassRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0