Movies
Ratings
360
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0