Movies
Ratings
39
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0