Titles you rated
NopeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 4.0
Secret Magic Control AgencyRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
You Should Have LeftRated ★ 1.0
What the HealthRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 2.5