Titles you rated
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Amazing SaturdayRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5