Movies
Ratings
400
The Family ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5