Movies
Ratings
95
All About My WifeRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0