Titles you rated
Loving VincentRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
John QRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0