Movies
Ratings
100
May 18Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
No RegretRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0