Movies
Ratings
758
Baby DriverRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 2.5