Series
Ratings
114- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0- 짱구는 못말려Rated ★ 3.5
짱구는 못말려Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0- 짱구는 못말려 19Rated ★ 3.5