Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.5
The LoraxRated ★ 2.5
Days of WrathRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5