Titles you rated
My Mother's CastleRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.5
MediterraneoRated ★ 4.0
The ResidentRated ★ 3.5
The Lawnmower ManRated ★ 3.5
Eternity and a DayRated ★ 5.0
HidalgoRated ★ 3.0
My Father's GloryRated ★ 4.0
DisclosureRated ★ 3.0
The Hairdresser's HusbandRated ★ 4.0
Bread and RosesRated ★ 3.0
The 39 StepsRated ★ 4.0
The Cider House RulesRated ★ 4.0
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 4.0
Bloody SundayRated ★ 4.0
Bird on a WireRated ★ 3.5
The InterpreterRated ★ 4.0
Toto the HeroRated ★ 3.5- Mister MamaRated ★ 2.5