Movies
Ratings
330
The Imitation GameRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.5
RobotsRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0