Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0