Movies
Ratings
365
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5