Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
CreedRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
Outpost: Rise of the SpetsnazRated ★ 2.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
RedeemerRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0