Series
Ratings
28- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0