Titles you rated
Like for LikesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5