Titles you rated
The AbandonsRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
Wyatt Earp and the Cowboy WarRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0