Series
Ratings
94
BargainRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5- House of the UniverseRated ★ 4.0
- Understanding of Electric ShockRated ★ 4.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 5.0
The MusicalRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 3.5