Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0