Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.5
- Star in My HeartRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.5