Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0