Movies
Ratings
685
Hi.5Rated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0