Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0