Series
Ratings
54
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0