Titles you rated
Officer of the YearRated ★ 4.0
White NightRated ★ 1.0
SpringtimeRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 1.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.0