Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
Gangster HighRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0