Titles you rated
Legal High SPRated ★ 5.0- TrickRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0