Movies
Ratings
1172
SinnersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Sunset SunriseRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
All About My MotherRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0