Series
Ratings
172
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
UncoupledRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
RakujitsuRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 3.5
Hitori de Nomeru mon!Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5