Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0