Movies
Ratings
184
Woman in GoldRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.5
HerRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0