Movies
Ratings
382
Good NewsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
To Each His OwnRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5