Movies
Ratings
265
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0