Movies
Ratings
389
La La LandRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
My Father's EmailsRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 1.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0