Movies
Ratings
356
TenetRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0